Výtopna - Railway Restaurant

Můj účet

 

Náš hlavní stan v Omicích pátrá po multifunkční chobotničce, která bude mít pod palcem veškeré dění v kanceláři, ale také zájem o to co se děje v našich restauracích. Nemusíš přijít s veškerými znalostmi, rádi se o Tebe postaráme a vše Tě naučíme :) Jen buď hlava otevřená a pečlivá. Když budeš perfekcionista s novými nápady, taky se zlobit nebudeme :)

Co na Tebe u nás čeká:
- Back office část, která v sobě pojí korespondenci (ať už emaily či poštu), skenování dokumentů, tisk, archivace dokumentů atd.
- budeš vyřizovat telefonáty, prostě spojka pro hlavního bosse, kolegy, ale také zákazníky
- zajištění chodu kanceláře (objednávky všeho co je potřeba)
- příprava podkladů pro reporting
- spolupráce se všemi odděleními, které v rámci naší organizační struktury máme (HR, marketing, technické oddělení, jednotlivé provozy restaurací)
- péče o návstěvy

Čím nás potěšíš a co pozice obnáší:
- osobnost, která okolo sebe šíří dobrou energii a náladu
- znalostí anglického jazyka
- určitě to vyžaduje aktivní práci na počítači, jako například práce s MS Office a třešničkou na dortu by pro nás byla znalost práce s redakčním systémem pro úpravu webu (HTML, CSS)
- samostatnost a povahou perfekcionisty :)
- můžeš býti i studentem, který chce zúročit své znalosti z ekonomie, kvitujeme základní znalost v oblasti fakturace, DPH
- řidičský průkaz

Čím budeme těšit my Tebe:
- náš Office je v milé čtvrti a rodinném baráčku, takže na Tebe čeká terasa a kuchyň, kde se občas připravují degustace :)
- na společné cesty do práce se můžeš domluvit s kolegy, kteří denně dojíždí z Brna
- služebním telefonem a notebookem
- příspěvkem na stravování a sport
- naučíme Tě vše o našem světě vláčků a vzhledem k tomu, že expandujeme i do zahraničí, možná Tě čeká i návštěva Ameriky :)

 

Těšíme se na Tebe a Tvůj životopis v českém a ideálně i anglickém jazyce :)

 

Pokud se chceš na něco zeptat nebo Tě pozice zaujala a chceš nám poslat svůj životopis, neváhej se obrátit na naší personalistku Kristýnu Kuchařovou. Týna Ti vše ráda vysvětlí na tel. +420 770 146 581 nebo emailu: kucharova@vytopna.com.